افتخار جهانی دیگر برای زایدکس!

به اطلاع بازدید کنندگان و کاربران شرکت اکسیر شرق می رسانیم باری دیگر افتخاری جهانی برای کمپانی زایدکس کسب گردید و یکی از محصولات نساجی شرکت زایدکس با نام زایکروبیال در لیست اکوتکس آلمان قرار گرفت.

توضیحات کامل این محصول به نام آنتی باکتری (Zycrobial) در شاخه "نساجی" و سپس زیر شاخه "تکمیل" وبسایت شرکت اکسیر شرق؛ نماینده انحصاری محصولات زایدکس در ایران قرار دارد و شما می توانید با مراجعه به صفحه اختصاصی این محصول توضیحات تکمیلی و همچنین کاتالوگ محصول را مشاهده نمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان از طریق تلفن و همچنین چت آنلاین توسط سایت می باشند.
 
گواهینامه اکوتکس (Oeko-Tex) چیست؟

استاندارد اکوتکس یک گواهی نامه جهانی برای کالاهای نساجی و پوشاک است که به طور خاص موادی که برای سلامت بدن انسان خطرناک است را هدف قرار می دهد و شامل تست ها و آزمایشات ویژه ای در بخش مواد اولیه، خطوط تولید، پروسه های تولید میانی و تولید کالای نهایی است. مواد خطرناک و مضر برای بدن در این استانداردها به 4 بخش کلی تقسیم می شوند:

1- موادی که طبق قوانین جهانی استفاده از آنها ممنوع است مانند رنگ های نساجی Carcinosenic

2- موادی که طبق آئین نامه های بین المللی مصرف آنها مضر است مانند فرم آلدئیدها، نرم کننده ها، فلزات سنگین، پنتا کلرو فنل و ...

3- موادی که در حال حاضر و طبق تحقیقات انستیتو های بین المللی آسیب رسان هستند اما هنوز توسط سازمان های بین المللی به طور رسمی منع نشده اند. مانند حشره کش ها، مواد رنگزایی که باعث حساسیت و آلرژی می شوند و...

4- پارامترهایی مانند ثبات رنگی و میزان قلیایی بودن کالا، سازگاری با پوست و... که به منظور ایجاد اطمینان بیشتر خریداران اندازه گیری می شود.استاندارد Oeko-Tex در چهار کلاس مختلف ارائه می شود و کالاهای نساجی ارجاع شده به این موسسه در تمام این زمینه ها استانداردهای لازم را اخذ می کنند. شرکت هایی که این استاندارد را اخذ می کنند نشان استاندارد Oeko-Tex را دریافت می کنند.

آنتی باکتری و ضد بوی زایدکس (زایکروبیال) با موفقیت سپری کردن آزمایشات تخصصی و دقیق اکوتکس آلمان توانسته است این گواهینامه معتبر را کسب نماید و همچنین نام Zycrobial را به عنوان مواد تکمیلی بیولوژیکی برای نساجی در لیست Oeko-Tex جای دهد.

راه های ارتباطی


با ما تماس بگیرید

info@exirshargh.com
+۹۸ ۵۱۳ ۶۶۶ ۲۰ ۲۰
×